Sporti

Gjithsej 4 lajme të mbledhura për datën 19 janar 2019. Jeni duke lundruar në faqen 1
No Pic available
  • 2019-01-19

Futbollisti shqiptar drejt Çelsit, ofertë 5 mln paund

Çelsi duket se e ka gati ofertën prej 5 milionë paund për të marrë shqiptarin Arbër Zeneli. Daily Mail raporton se ylli shqiptar do të monitorohet këtë fundjavë nga klubi anglez, në ndeshjen e tij kundër Ajaxit. 23-vjeçari shqiptar ka zgjuar interesin e gjigantëve të Çelsit dhe pë

No Pic available
  • 2019-01-19

Liverpool-Crystal Palace, një përballje me plot surpriza

7 gola në Anfield, por kurrsesi një fitore e lehtë për Liverpoolin përballë Crystal Palace, skuadër që kishte arritur të befasonte madje edhe Manchester City-n. Skuadra e Jurgen Klopp arriti të triumfonte 4-3, edhe pse e pa veten në disavantazh në minutën e 34-t, pasi golit të realizua

Hazard refuzon rinovimin me Chelsea-n
  • 2019-01-19

Hazard refuzon rinovimin me Chelsea-n

Tashmë nuk ka më dyshime. Eden Hazard është duke luajtur sezonin e tij të fundit me fanellën e Chelsea-it. Sulmuesi belg ka refuzuar edhe njëherë propozimin që i ka bërë klubi londinez për të rinovuar kontratën aktuale e cila skadon në vitin 2020. Këto refuzime të njëpasnjëshme t

Kohë rinovimesh te Liverpool, blindohet një tjetër xhevahir!
  • 2019-01-19

Kohë rinovimesh te Liverpool, blindohet një tjetër xhevahir!

Kohë rinovimesh në shtëpinë e Liverpool. Vetëm para pak ditësh me The Reds rinovoi mbrojtësi Robertson, ndërsa sot ka ardhur zyrtarizimi i rinovimit të kontratës së Trent Alexander-Arnold. I rritur te The Reds, Alexander-Arnold ka hedhur firmën mbi kontratë e re, që do ta mbajë në

Kalendari