Ardhja e portierit Keylor Navas te Real Madridi e ka shqetësuar Diego Lopezin, i cili ka filluar ta ndjej konkurrencën.
Real Madridi ka zyrtarizuar portierin Navas, duke e shtuar numrin e portierëve në tre, ndërsa, vendi i dytë do të kërkohet ndërmjet Lopezit dhe Casilliasit, por sipas gjitha gjasash, Lopezi do të jetë ai që duhet të largohet nga Bernabeu.

AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"};


E kjo ka bërë që portieri spanjoll të reagoi, duke deklaruar se është më i mirë se Iker Casillias.
“Jam më i mirë se ai (Casillias), dhe ju e dini këtë, por ju mund të vendosni sipas dëshirës suaj”, deklaroi Lopez./Indeksonline/