TIRANE - Më datë 19 maj do të nisë të zhvillohet takimi i dytë për procedurat e falimentimit të firmës piramidale “Sude”. Përmes një njoftimi të publikuar në disa media, Administratorja e Falimentimit të këtij subjekti huamarrës lajmëroi se më datë 19.05.2014, ora 10.00, përfundon afati i paraqitjes dhe depozitimit të pretendimeve nga ana e kreditorëve. Mbledhja e verifikimit do të zhvillohet në ambientet e Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tiranë, në prani të gjykatës dhe në prani të vetë kreditorëve. “Për arsye të numrit të madh të kreditorëve do të zhvillohen disa mbledhje”, sqaron në njoftim, Administratorja Mimoza Çibuku. Ndarja e kreditorëve do të bëhet sipas germës së parë të mbiemrit. Kreditorët, mbiemri i të cilëve fillon me germën A, B, do të paraqiten në gjykatë më datë 19.05.2014, ora 12.00. Kreditorët, mbiemri i të cilëve fillon me germën C, Ç, D, DH, E, Ë, do të paraqiten në gjykatë më datë 26.05.2014, ora 12.00. Kreditorët, mbiemri i të cilëve fillon me germën F, G, GJ, H, do të paraqiten në gjykatë më datë 27.05.2014, ora 12.00. Kreditorët, mbiemri i të cilëve fillon me germën I, J, K, do të paraqiten në gjykatë më datë 30.05.2014, ora 12.00. Kreditorët, mbiemri i të cilëve fillon me germën M, N, NJ, O, do të paraqiten në gjykatë më datë 03.06.2014, ora 12.00. Kreditorët, mbiemri i të cilëve fillon me germën P, Q, L, LL, Z, ZH, do të paraqiten në gjykatë më datë 04.06.2014, ora 12.00. Kreditorët, mbiemri i të cilëve fillon me germën R, RR, S, SH, do të paraqiten në gjykatë më datë 05.06.2014, ora 12.00. Kreditorët, mbiemri i të cilëve fillon me germën T, TH, U, V, X, XH, Y, do të paraqiten në gjykatë më datë 06.06.2014, ora 12.00. Pjesëmarrja e vetë kreditorit është me shumë rëndësi. “Hyrja do të bëhet me kartë identiteti ose pasaportë biometrike dhe kreditorët duhet të kenë me vete dokumentet origjinale. Datat e paraqitjes dhe listat përkatëse do të afishohen tek godina e gjykatës (Këndi i Njoftimeve), si dhe në faqen zyrtare në internet të gjykatës: www.gjykatatirana.gov.al”, përfundon njoftimi.

Lista e kreditorëve që do të paraqiten në Datë 19.05.2014
1 Abdi Pranvera
2 Ademaj Xhemile
3 Ademaj Adem
4 Ademaj Beqir
5 Ademaj Bekzane
6 Aga Emine
7 Aga Pajtim
8 Ago Shkëlqim
9 Ago Lumturi
10 Agushi Zabit
11 Alidervishi Refat
12 Alla Nezir
13 Allka Lili
14 Allka Kadri
15 Allkoçi Abdyl
16 Allkoçi Shkurt
17 Allushaj Serri
18 Allushi Haxhire
19 Alushi Zyedi
20 Alvora Ahmet
21 Antoni Mimoza
22 Antoni Genci
23 Arapi Qazim
24 Arkaxhiu Fet-hi
25 Avdia Fitnete
26 Babameto Drita
27 Bablushi Valbona
28 Baçi Ali
29 Bajrami Gezim
30 Bako Nuri
31 Bala Liri
32 Balla Sulejman
33 Balla Shaban
34 Balla Islam
35 Balla Lumturi
36 Balliju Saxhide
37 Balliu Agron
38 Bani Agim
39 Bani Fatbardha
40 Bara Petrit
41 Baraj Mimoza
42 Bardhi Veli
43 Bardho Gone
44 Barkaj Genci
45 Basha Avni
46 Basha Aferdita
47 Beci Kristul
48 Bega Genc
49 Bega Xhafer
50 Bega Valentina
51 Behari Mirjana
52 Behari Hamdi
53 Bejo Suzana
54 Bejzade Entelka
55 Bejzadi Behrije
56 Beka Bashkim
57 Beka Bedrie
58 Beka Artur
59 Bekteshi Liri
60 Bela Albana
61 Belba Hajdar
62 Bendo Fatbardha
63 Beqari Nurije
64 Beqiri Skender
65 Beqiri Shpëtim
66 Beqiri Hysen
67 Beqiri Bajram
68 Berami Dylbere
69 Berati Skënder
70 Berisha Zyrha
71 Berisha Agush
72 Berisha Entela
73 Berisha Gazmir
74 Beta Hamit
75 Betoja Skënder
76 Bezati Fejzo
77 Bezhani Rifkë
78 Bija Suela
79 Bija Can
80 Bija Rabie
81 Birja Flutura
82 Blakstari Liljana
83 Boçi Miltiadh
84 Boja Shkelqim
85 Bonjaku Tajar
86 Bonjaku Semiha
87 Braçe Ilir
88 Braha Adem
89 Bregu Arjan
90 Bregu Dhurata
91 Bregu Alidije
92 Breti Kujtim
93 Brinja Hilmi
94 Brinja Ermira
95 Bruzja Abdulla
96 Buçka Piro
97 Bulqiza Gjyljana
98 Buneci Lauresha
99 Burimi Bujar
100 Buxhelaj Shkelqim
101 Buzali Safet
102 Byku Betim

Lista e kreditorëve
që do të paraqiten
në Datë 26.05.2014
1 Cahani Bashkim
2 Çakalli Zhuljeta
3 Çali Ymer
4 Çalliku Mirushe
5 Cama Sefigje
6 Canaj Dalan
7 Canaj Hamdi
8 Canaj Antoneta
9 Cane Vera
10 Çanga Irfan
11 Çapo Labo
12 Cara Bardhok
13 Çarçani Selfo
14 Çarçani Shkëlqim
15 Cela Kudret
16 Çela Arben
17 Çela Pellumb
18 Çela Fatmire
19 Çela Dhimitra
20 Çelaj Veli
21 Çelaj Adelina
22 Çelari Aleksandra
23 Çeliku Aleksander
24 Çeliku Artan
25 Çeliku Stavri
26 Çeliku Fatbardha
27 Cenolli Fitnete
28 Cenomeri Mehmet
29 Cenomeri Beglije
30 Çerçia Nazmije
31 Cërriku Myzejen
32 Çiçi Elsa
33 Çili Luan
34 Cobani Shaziman
35 Çobani Nafije
36 Çoma Mitro
37 Çuka Zyra
38 Çulaj Donika
39 Dade Genti
40 Daja Hava
41 Dajti Osman
42 Daka Stefan
43 Dakaj Xhemil
44 Dako Meni
45 Danaj Naim
46 Danjolli Refije
47 Dapi Skender
48 Dardha Muharem
49 Dauti Ymer
50 Dedi Natasha
51 Dema Shuke
52 Dema Flutura
53 Demirxhiu Ramazan
54 Demneri Dhurata
55 Dervishaj Albert
56 Dervishaj Elbert
57 Dervishi Shefqet
58 Dervishi Petref
59 Dervishi Lutfije
60 Dervishi Rukije
61 Dervishi Ali
62 Dervishi Luiza
63 Dhamo Keti
64 Dhimo Kostandin
65 Dhoska Vjollca
66 Dhoska Liliana
67 Dibra Kadrie
68 Dibra Bajame
69 Dibra Fadil
70 Dibra Ramazan
71 Dibra Fiqiri
72 Dibra Liliana
73 Dibra Metije
74 Dibra Besim
75 Dibra Ylli
76 Dibra Ndricim
77 Dimroci Llazi
78 Dimroci Marie
79 Dino Xhezar
80 Disha Aspri
81 Disha Bukurije
82 Disha Hekri
83 Dishnica Petro
84 Dizdari Ermira
85 Dobi Merkur
86 Dobi Jemine
87 Dobjani Hafize
88 Doko Ramiz
89 Dorri Bukuri
90 Dragoni Petrit
91 Dragoti Fatmir
92 Duka Fatbardha
93 Duka Sefedin
94 Dule Roland
95 Dule Aleksandër
96 Dule Nevzete
97 Duma Krenar
98 Dunga Roland
99 Duro Elvis
100 Dusha Astrit
101 Dybeku Valentina
102 Dybeku Pellumb
103 Dylgjeri Hysen
104 Dyrkaj Vladimir
105 Dyrmishi Flutur
106 Elmasllari Vait

Lista e kreditorëve
që do të paraqiten
në Datë 27.05.2014
1 Fane Mihail
2 Faruku Bujar
3 Feimi Bajram
4 Fejziaj Luan
5 Feraj Ilirjana
6 Feri Hysni
7 Ferizaj Zonjë
8 Ferrja Bihane
9 Fida Lindita
10 Fili Selim
11 Fona Riza
12 Fortuzi Lindita
13 Gaçi Liljana
14 Galdini Arian
15 Gashi Osman
16 Gashi Florenca
17 Gega Filip
18 Gjata Zoi
19 Gjeci Ardjan
20 Gjika Polikseni
21 Gjini Luçia
22 Gjini Feruze
23 Gjini Altin
24 Gjinollari Belul
25 Gjoka Davë
26 Gjokrushi Teuta
27 Gjonaj Agostin
28 Gjoni Thanas
29 Gjozeneli Brunilda
30 Gjuzi Lirie
31 Gjuzi Luljeta
32 Gjuzi Kujtim
33 Gjyzelaj Sadik
34 Gjyzeli Namik
35 Gjyzeli Emine
36 Golemi Nevrez
37 Gonxhi Aida
38 Gorenca Anita
39 Gorezi Pellumbesha
40 Goxhaj Kapo
41 Gracani Mimoza
42 Gracari Sefer
43 Gremshi Ferik
44 Guga Liljana
45 Guga Liri
46 Guma Gazmend
47 Gumeni Daut
48 Gurra Skender
49 Hackaj Pranvera
50 Hadëri Lubica
51 Hajdëraj Qamil
52 Hajri Hajrie
53 Hajro Gezim
54 Hajro Floresha
55 Hakrama Durim
56 Halili Kadrije
57 Halili Nevruz
58 Halla Liri
59 Hamiti Lindita
60 Hamiti Albert
61 Hanxharaj Muhamet
62 Hasa Hava
63 Hasamataj Lume
64 Hasanaj Bashkim
65 Hasanaj Hasije
66 Hasanaj Elma
67 Hasani Fatime
68 Haxhiu Idriz
69 Haxhiu Agron
70 Haxhiu Vera
71 Haxholli Estref
72 Heka Zeqine
73 Heka Kujtim
74 Heka Ylli
75 Hekuri Sude
76 Hida Atlije
77 Hida Neim
78 Hima Mikel
79 Hima Bledar
80 Hima Hajrije
81 Hima Nazmir
82 Hobdari Nikolla
83 Hobdari Athanas
84 Hoti Rodolf
85 Hoxha Xhemile
86 Hoxha Selman
87 Hoxha Zenel
88 Hoxha Shpresa
89 Hoxha Vedina
90 Hoxha Pavllo
91 Hoxha Lumturije
92 Hoxha Gezim
93 Huqi Gjyle
94 Huqi Liljana
95 Huqi Kujtim
96 Huqi Marime
97 Hurdha Sulejman
98 Hurdha Deje
99 Huta Liljana
100 Huta Skënder
101 Hysa Florinda
102 Hysa Shpresa
103 Hyseni Shyqyri
104 Hyseni Tatiana
105 Hysenukaj Abaz
106 Hysollari Kudret

Lista e kreditorëve
që do të paraqiten
në Datë 30.05.2014
1 Ibrahimi Selim
2 Ilia Arjana
3 Ilia Gjinovefa
4 Isaraj Astrit
5 Islamaj Fatmira
6 Ismailaj Lutfije
7 Ismailaj Mecan
8 Ismailaja Sabije
9 Ismaili Dilbere
10 Ismeti Eleni
11 Jaho Agim
12 Jaho Agim
13 Jaku Irma
14 Jareci Fatmir
15 Jareci Bukurie
16 Jasharaj Ilirjan
17 Jaupaj Jaup
18 Jaupani Shqipe
19 Jaupi Elton
20 Jaupi Sofi
21 Jazexhi Emine
22 Kadare Musa
23 Kademi Artur
24 Kademi Lindita
25 Kaftira Hëna
26 Kaftira Skënder
27 Kakariqi Ema
28 Kallciu Gezim
29 Kaloshi Emilian
30 Kaloshi Albina
31 Kaloshi Enver
32 Kamberi Krenar
33 Kapllani Sabrie
34 Kapllani Kanerina
35 Karamuça Sabrije
36 Karapici Ruzhdi
37 Karapici Nafije
38 Kardashi Zyra
39 Kareci Xhemal
40 Kareci Xhemaile
41 Kasmi Naim
42 Kazaferi Behije
43 Kazazi Sanije
44 Kazazi Agim
45 Keçi Lumturi
46 Keçi Qemal
47 Kekenezi Medi
48 Kekenezi Skender
49 Kërçani Shpresa
50 Kërçiku Violeta
51 Kërcyku Bedri
52 Keri Nurije
53 Keri Ibrahim
54 Kerluku Violeta
55 Kocaj Gjyle
56 Koçaj Stefan
57 Koci Ermira
58 Koci Bashkim
59 Koçiu Nafie
60 Koço Simo
61 Kodra Prandvera
62 Kodra Hamdi
63 Koja Athanas
64 Kokoshi Pranvera
65 Kola Ylli
66 Kola Kol
67 Kola Leonard
68 Koltraka Mimoza
69 Koltraka Ardita
70 Konduri Thoma
71 Kongo Robert
72 Konomi Sokol
73 Koraqe Nikollaq
74 Korçari Fatos
75 Kordalli Pranvera
76 Kordalli Bashkim
77 Korra Ruzhdi
78 Korra Flamure
79 Korra Hiqmet
80 Koshi Fitnete
81 Kosta Xharie
82 Kosturi Flutura
83 Kote Sotiraq
84 Kote Filloreta
85 Kraja Luljeta
86 Krasniqi Minush
87 Kreci Merita
88 Kristo Ahilea
89 Kryekurti Agron
90 Ktona Gjergji
91 Kuka Reshat
92 Kulla Angjelina
93 Kulla Xhelabije
94 Kulla Liljana
95 Kullaj Elisabeta
96 Kume Vasiliqi
97 Kume Ilia
98 Kume Thimjo
99 Kuqi Bedrije
100 Kuraj Simon
101 Kurti Alfred
102 Kurti Ferdinant
103 Kurti Spiro
104 Kurti Fatmir
105 Kurti Hajdije
106 Kushi Nini
107 Kusi Zyhra
108 Kusi Hasan
109 Kusi Meleqe

Lista e kreditorëve
që do të paraqiten
në Datë 03.06.2014
1 Male Drini
2 Male Kadri
3 Malindi Ali
4 Maloku Fatmira
5 Maloku Saimir
6 Maloku Gjyljana
7 Maloku Aferdita
8 Mamaci Riza
9 Mandreja Gjin
10 Mani Valentina
11 Manushi Fatmir
12 Mara Feriha
13 Marto Andromaqi
14 Marto Pandeli
15 Mazniku Sllafko
16 Meçi Shyret
17 Meçja Bukurije
18 Meço Florenc
19 Meleqi Aristina
20 Mellas Hiqmet
21 Mema Roland
22 Mema Fiqrete
23 Mema Haki
24 Memaga Ruzhdi
25 Memaga Fatbardha
26 Memi Kujtim
27 Memisha Vladimir
28 Memisha Halime
29 Memisha Halime
30 Memishaj Lefter
31 Memo Gezim
32 Meneri Hazize
33 Mëniku Nexhmije
34 Menkulazi Nevruz
35 Merkohasanaj Astrit
36 Merkohasanaj Miranda
37 Merkohasanaj Robert
38 Merkohasanaj Ismail
39 Merkohasani Violeta
40 Mero Valter
41 Mersini Abdyl
42 Mersini Feruze
43 Merxhushi Ymer
44 Merxhushi Ymer
45 Mesiti Zonjë
46 Metaj Fatmir
47 Metaj Edmond
48 Metani Etleva
49 Metuku Bashkim
50 Milja Violeta
51 Mjalti Gëzim
52 Molla Shkelqim
53 Muca Sanije
54 Muça Adrian
55 Muça Bashkim
56 Muça Makbule
57 Muça Lorenc
58 Muça Ali
59 Muça Lutfi
60 Muça Dude
61 Muça Pranvdvera
62 Muhameti Ilir
63 Muhameti Florika
64 Muka Besim
65 Mullahi Bajram
66 Mullahi Lule
67 Mullameti Urfi
68 Mulleti Kimete
69 Mumajesi Saime
70 Mustafaj Dilaver
71 Myrtaj Olimbi
72 Myrtaj Sajme
73 Myrtaj Gëzim
74 Naçi Theodhor
75 Naçi Dylbere
76 Nako Trifon
77 Nazeraj Fluturesha
78 Ndoja Rufije
79 Ndreca Pashk
80 Ndroqi Artena
81 Ndroqi Nexhmije
82 Ndroqi Sadik
83 Ndroqi Shpresa
84 Ndroqi Meropi
85 Nebiu Drita
86 Neziri Luiza
87 Nika Dhimitër
88 Nika Elida
89 Nika Themo
90 Nika Viktori
91 Nika Fotina
92 Nole Mihallaq
93 Nova Iliria
94 Nuellari Ajet
95 Nuri Raimond
96 Nuri Burbuqe
97 Nuriu Kadri
98 Nuriu Muela
99 Omi Hysen
100 Opri Liri
101 Oshafi Adelina
102 Ostreni Luan

Lista e kreditorëve që do të paraqiten në
Datë 04.06.2014
1 Laci Violeta
2 Lagji Janaq
3 Lajthia Luljeta
4 Lajthia Flamur
5 Lakasi Elida
6 Lala Teuta
7 Lamaj Fatbardha
8 Lamani Elida
9 Lami Bahri
10 Lami Flutura
11 Lati Vasiliqi
12 Laze Myfit
13 Laze Miranda
14 Leci Violeta
15 Leksani Inajet
16 Leksani Agime
17 Lena Milika
18 Lena Elida
19 Leno Gerta
20 Lezo Shaban
21 Lezo Fatmir
22 Liçi Xhafer
23 Liçi Vijosa
24 Lika Vere
25 Lika Bashkim
26 Lika Myslim
27 Lilani Edmond
28 Lile Dhurata
29 Llaci Nikollaq
30 Llaci Vijoleta
31 Llanaj Shero
32 Llanaj Tahir
33 Llane Diana
34 Llani Shkelqim
35 Lleshi Nikoll
36 Lloli Jorgo
37 Llukani Gjenci
38 Locja Dylbere
39 Lole Tana
40 Losha Hekuran
41 Luci Renata
42 Lula Athina
43 Lula Albert
44 Lundra Muhamet
45 Lundra Drita
46 Lundra Ermir
47 Lusha Dashamir
48 Lusha Artur
49 Lushi Muharrem
50 Luzi Vjollca
51 Pagria Klementina
52 Papa Ollga
53 Papadhopulli Marjana
54 Parllaku Agim
55 Pashaj Asqeri
56 Pasmaciu Bashkim
57 Patoku Naqe
58 Paturri Agim
59 Pepa Alfred
60 Pepa Bardhyl
61 Peqini Arben
62 Peqini Vladimir
63 Pergega Lume
64 Pergega Frrok
65 Perhati Baftjar
66 Petro Vasil
67 Petro Liljana
68 Picori Pashe
69 Pilkati Myfaret
70 Pina Gjergji
71 Plasa Çoban
72 Plasa Artur
73 Plepi Shpetim
74 Pllumbi Fatmir
75 Pravaliçi Elisaveta
76 Preza Fatbardha
77 Prifti Ermira
78 Prifti Maksim
79 Prifti Albano
80 Prifti Elvis
81 Prizreni Liljana
82 Pulaj Sanije
83 Pullumi Zeqine
84 Qafmolla Gerdi
85 Qarama Luljeta
86 Qefalia Faik
87 Qehajaj Kujtim
88 Qesteri Silvana
89 Qirjaqi Spiro
90 Qoku Irjete
91 Qoqja Xhemile
92 Qordja Fatmir
93 Qose Sonila
94 Qose Asllan
95 Qosja Rajmonda
96 Zada Mustafa
97 Zaharia Eftimika
98 Zaimi Shpresa
99 Zajmi Ylli
100 Zanaliu Gezim
101 Zekaj Lavdie
102 Zekaj Selfo
103 Zekaj Gentian
104 Zeku Nikoll
105 Zeneli Liljana
106 Zeqiri Behixhe
107 Zhupa Vitore
108 Zikaj Bukuri
109 Zogu Shefqet
110 Zotaj Luan
111 Zyla Sanie

Lista e kreditorëve që do të paraqiten në
Datë 05.06.2014
1 Rada Fehim
2 Raduçi Drita
3 Rakipaj Naim
4 Rakipi Remzie
5 Rakipi Fatbardha
6 Rama Pasho
7 Ramku Elmije
8 Rapushi Fatime
9 Rapushi Dilaver
10 Reci Hurme
11 Reci Lindita
12 Reçi Abdulla
13 Reka Flamur
14 Resuli Muhedim
15 Rexha Xhevaire
16 Rexhepi Mynevere
17 Ribaj Altin
18 Riza Petrit
19 Robo Veronika
20 Rrokaj Prodan
21 Rroshi Gezim
22 Ruci Alma
23 Rumani Lavderim
24 Sadaj Nimete
25 Sadiku Agim
26 Sadiku Abdulla
27 Sadiku Pajtim
28 Sakja Spiro
29 Sala Muharem
30 Sala Bashkim
31 Saliaj Pellumb
32 Saliaj Teuta
33 Saliaj Anjeza
34 Saliaj Ahmet
35 Saliasi Xhuljeta
36 Saraci Ahmet
37 Saraçi Ylli
38 Saraçi Bashkim
39 Sedia Qefsere
40 Sefa Bedrije
41 Selimaj Enkelejda
42 Semanjaku Jorgji
43 Sena Salushe
44 Sena Demir
45 Sena Eltjon
46 Senja Nazif
47 Serezi Nevruz
48 Sfaga Myzejen
49 Shabani Qemal
50 Shala Arsim
51 Shalari Vitori
52 Shalsi Balkize
53 Shalsi Gazmend
54 Shameti Nevzat
55 Shameti Gani
56 Shaqiri Ekuran
57 Shaqiri Aferdita
58 Sharko Mirela
59 Sharra Suzana
60 Sharra Lutfije
61 Shatku Hedije
62 Shehu Pranvera
63 Shehu Hamit
64 Shehu Hasije
65 Sheqeri Besnik
66 Sheqeri Manushaqe
67 Shera Gerta
68 Shijaku Aferdita
69 Shima Zydi
70 Shima Kujtime
71 Shima Sulejman
72 Shima Suzana
73 Shimili Pinellopi
74 Shkalla Qazim
75 Shkëmbi Gani
76 Shkoza Dashamir
77 Shkoza Flamur
78 Shkoza Nadire
79 Shkoza Genci
80 Shkreta Aishe
81 Shkurti Tefik
82 Shrali Shpëtim
83 Shrali Razie
84 Shtëmbari Themije
85 Shtëpani Elvana
86 Shtylla Violeta
87 Shyti Besim
88 Simaku Marika
89 Simonoviç Inzulinda
90 Sina Ruzhdi
91 Sina Xhafer
92 Sinaj Zagoll
93 Sinani Ilmi
94 Skenderi Jorgaq
95 Skënderi Adem
96 Skënderi Shkëlqim
97 Sokoli Abdurahman
98 Sokoli Dashamir
99 Sopaj Luan
100 Spahija Myzejen
101 Spaho Vladimir
102 Spaho Petrit
103 Stafa Hashim
104 Stafa Ilir
105 Stefani Tefta
106 Stoli Zyhdi
107 Stoli Kamber
108 Strepi Edmond
109 Sula Bareq
110 Sula Sokol
111 Sula Petrit
112 Sula Hajdije
113 Sula Mediha
114 Sula Mersin
115 Sulejmani Fatos
116 Sulkaj Lumturi
117 Sulkaj Gëzim

Lista e kreditorëve që do të paraqiten në Datë 06.06.2014
1 Tafa Agim
2 Tafaj Natasha
3 Tafaj Agim
4 Tafaj Shpresa
5 Tafciu Fatrie
6 Tafciu Resul
7 Tahiri Ida
8 Tahiri Fatbardha
9 Tahiri Elton
10 Tahirllari Musa
11 Tahja Kujtim
12 Tali Hamide
13 Tarexhepi Raimond
14 Tasho Stavri
15 Tasho Nafsika
16 Taulla Shkurte
17 Taullaraj Artan
18 Tavanxhiu Jorgji
19 Telha Adriatik
20 Tërkuçi Islam
21 Tërkuqi Besim
22 Tesho Kristo
23 Teta Aneta
24 Teta Arqile
25 Thanasi Vasil
26 Thano Sotirika
27 Thano Kristaq
28 Themeli Petraq
29 Titka Donika
30 Toci Shpresa
31 Toçi Dhimiter
32 Tomani Donika
33 Toska Petrit
34 Toska Enver
35 Toska Qemal
36 Toslluku Todhe
37 Totoni Sotir
38 Treni Niko
39 Treni Flora
40 Troqi Idai
41 Tuçaj Çelnike
42 Tuçaj Elmas
43 Tufa Sadik
44 Tupi Nexhmije
45 Tupi Skender
46 Turja Abdulla
47 Ushtelenca Lumnije
48 Vahidi Arian
49 Vaqari Rukije
50 Vaqari Rukije
51 Vaqarri Edmond
52 Vaqarri Katerina
53 Vardhami Jani
54 Varesi Jani
55 Varka Berije
56 Vasili Anest
57 Vathi Dhurata
58 Veledi Bardhyle
59 Veliterna Ilir
60 Veliterna Majlinda
61 Veliu Silvana
62 Veliu Xheims
63 Veliu Luan
64 Veliu Marjus
65 Veliu Liljana
66 Verzivolli Astrit
67 Veseshta Astrit
68 Vezi Hasan
69 Vezi Naime
70 Vezi Hajrije
71 Vilza Sherif
72 Visha Xhemal
73 Vishnaj Engjellushe
74 Vito Agron
75 Vogli Xhemal
76 Voilla Kozma
77 Voka Isa
78 Voka Hamide
79 Vrahoriti Piro
80 Vrahoriti Resmije
81 Xafa Eleni
82 Xhafa Tanush
83 Xhafa Besnik
84 Xhafaj Maliq
85 Xhaferi Drita
86 Xhakja Rexhep
87 Xhavara Mine
88 Xhebraj Asrit
89 Xhebraj Adriatik
90 Xhengo Fadile
91 Xhepa Majlinda
92 Xhihani Olja
93 Xhindole Bujar
94 Xhixha Behar
95 Xhota Hajrije
96 Xhullima Shefqet
97 Xhullima Ferit
98 Xhyra Leonard
99 Ymeri Bedrije
100 Ymeri Riza
101 Yzeiraj Albert
102 Yzeiri Flora 

(er.nu/Gazeta Shqiptare/BalkanWeb)