Sporti Shqiptar

Artikujt e fundit ne sistemin tone
Curri me probleme në shpinë, sot vendoset qëndrimi

Curri me probleme në shpinë, sot vendoset qëndrimi

MBROJTËSI Debatik Curri është duke kaluar një problem në shpinë dhe për këtë është dashur që të mos kryejë stërvitje gjatë ditës së djeshme me skuadrën kombëtare. Mbrojtësi i Tiranës po kalon një shqetësim të përsëritur dhe vetëm ditën e sotme do të ketë kontrollin pë

Kapllani mbetet jashtë

Kapllani mbetet jashtë

SULMUESI Sulmuesi i FSV Frankfurt Edmond Kapllani ka mbetur jashtë listës së skuadrës kombëtare për këtë sfidë. Sulmuesi i skuadrës në Bundesliga 2 nuk është përfshirë në listën me 28 lojtarë nga De Biazi edhe pse ai ka shënuar tetë gola në 13 sfida që është aktivizuar gjatë

Ekipi starton përgatitjet

Ekipi starton përgatitjet

STËRVITJA Ditën e djeshme nën drejtimin e Xhani De Biazit dhe stafit të tij ekipi kuqezi ka kryer stërvitjen e parë në prag të ndeshjes me Armeninë. Lojtarët kanë qenë të ndarë në dy grupe. Ata që ishin aktivizuar me skuadrat e tyre kanë kryer vetëm stërvitje shkrydhëse, ndërsa

Pauza e kombëtares, Magani dy ditë pushim për skuadrën

Pauza e kombëtares, Magani dy ditë pushim për skuadrën

Duke qenë se kampionati do të ndërpritet këtë fundjavë për shkak të ndeshjes së skuadrës kombëtare, kjo hapësirë u ka mundësuar bardhebluve që të mund të kenë ditë për të pushuar. Trajneri Magani ka vendosur që skuadra të pushonte dje dhe sot dhe nga dita e nesërme të mund t

Kalendari

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama