IndeksiOnline

Artikujt e fundit ne sistemin tone
Kristina Prengaj vjen me një foto të nxehtë dhe provokuse nga shtrati (Foto)

Kristina Prengaj vjen me një foto të nxehtë dhe provokuse nga shtrati (Foto)

Modelja seksi nga Shqipëria, Kristina Prengaj, di të bëjë vetëm foto të nxehta dhe tejet provokative. Herë të pasmet e herë gjoksin, janë fokus kryesor i fotove që ajo shkrep, shkruan Indeksonline. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x

Para se të flej, Rita "eksiton" fansat (Foto)

Para se të flej, Rita "eksiton" fansat (Foto)

Rita Ora e ka postuar një foto rreth orëve të para të mëngjesit në kohën amerikane. Nga qyteti i bukur i New Yorkut, Rita ka pozuar në brekë nga dhoma e fjetjes sa për ti "eksituar" fansat e saj. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "4

Shikoni dy "loqkat" më të kërkuara në botë, Gigi dhe Kendall (Foto)

Shikoni dy "loqkat" më të kërkuara në botë, Gigi dhe Kendall (Foto)

Dy modelet aktualisht më të kërkuara në botë, Gigi Hadid dhe Kendall Jenner kanë shkëlqyer me paraqitjet e tyre në pistën e "Paris Fashion Week". Dy bukuroshet e reja kanë prezantuar koleksionet e reja të "Balmain". AdPlatfor

Labi shkon në Amerikë: Se pata të lehtë, po e bëj për vendin tim!

Labi shkon në Amerikë: Se pata të lehtë, po e bëj për vendin tim!

Labinot Tahiri e ka para vetes një mision tjetër. Kësaj radhe jo me muzikë, as me humanitet, por me dituri. Këngëtari nga Ferizaji ka shkuar në Amerikë ku do të fillojë studimet në Harvard të Bostonit. Labi ka thënë se nuk e kisht

Boshnjakja seksi që po e "kallë" Cristiano Ronaldon (Foto)

Boshnjakja seksi që po e "kallë" Cristiano Ronaldon (Foto)

Pas ndarjes me Irina Shayk, Cristiano Ronaldo publikisht ende nuk ka lidhje të re dashurie. Por një boshnjake mund ti marrë zemrën njërit nga futbollistëve më të mirë në futboll viteve të fundit. Ivana Macanovic është femra që po

Seksi Rihanna, krejt si nana (Foto)

Seksi Rihanna, krejt si nana (Foto)

Rihanna ka bërë një fotosesion për magazinën e famshme "Vogue". Kësaj radhe këngëtarja nga Barbadosi ka vendosur të imitojë nënën e saj. Rihanna e ka pranuar se gjithmonë ka dashur të duket si nëna e saj dhe pë

"SHOK-ët" i pret edhe Isa Mustafa (Foto)

"SHOK-ët" i pret edhe Isa Mustafa (Foto)

Kryeministri Isa Mustafa, është në një takim me ekipin e filmit “Shok” të cilët të dielën ishin pjesë e mbrëmjes më të rëndësishme të kinematografisë në botë, Oscars. Bashkë me Mustafën n&

18 vjeçarja me linja të ''çmendura'' trupore (Foto)

18 vjeçarja me linja të ''çmendura'' trupore (Foto)

Bella Thorne, modelja dhe këngëtarja njëkosisht aktorja e njohur e filmit ''The Duff'', është një nga vajzat e cila shpenzon shumë kohë duke formuar linjat e saj trupore në fitnes. Bella është parë duke pozuar në një plazh, në

Dafina e "puthë" Josen, i fryejnë buzët para puthjes (Foto)

Dafina e "puthë" Josen, i fryejnë buzët para puthjes (Foto)

Dafina Zeqiri nuk ngurron të publikoj foto me të dashurin e saj, Jose Rodriguez. Këngëtarja kosovare ka publikuar një foto pak sekonda para puthjes me të. Çifti i kanë fryer buzët para këtij "akti" romantik. Ajo që bie në sy te

E bukura engjëllore, Xhensila Myrtezaj (Foto)

E bukura engjëllore, Xhensila Myrtezaj (Foto)

Të shohësh Xhensilen, dhe të mos ndjehesh edhe ti mirë është e pamundur. Bukuria e saj duket sikur po reflekton edhe më mirë kur buzëqeshja e saj vërehet thuajse në të gjitha fotografitë. Në një fotografi të postuar n&eu

"SHOK" bëjnë shumë "shokë", i pret edhe presidentja (Foto)

"SHOK" bëjnë shumë "shokë", i pret edhe presidentja (Foto)

Aktorët e njohur të filmit "SHOK" po gëzojnë respektin e të gjthëve. Pasi i priti Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, aktorët e "SHOK" tani ishin mysafirë të presidentes Jahjaga. "Nje pritje shume e ngrohte nga Presidentja e

Zhvishet modelja shqiptare, të "kallë" me pink (Foto)

Zhvishet modelja shqiptare, të "kallë" me pink (Foto)

Modelja shqiptare, Dorina Gegici padyshim që është një nga perfektet në këtë industri aktualisht. Modelja që kishte prezantuar veshje edhe të "Dolce Gabbanas" dhe "Vogeu Italia" tani ka pozuar për magazinën "Elegance&quo

Bella Hadid para dhe pas operacioneve (Foto)

Bella Hadid para dhe pas operacioneve (Foto)

Bella Hadid padyshim që ka një ndër fytyrat më tunduese në botën e modës, por një fotografi e gjetur e cila ishte bërë 6 vite më parë vë në dyshim gjithë bukurinë e saj. Bella është tejet e bukur teksa parakalo

Korab Shaqiri bëhet profesor universiteti (Foto)

Korab Shaqiri bëhet profesor universiteti (Foto)

Këngëtari i njohur kosovar, Korab Shaqiri tashmë do të ketë një profesion të dytë. Djali i Ilir Shaqirit do të jetë profesor në kolegjin "Fama". AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"}; Parrotlla mëson se Korabi do t&e

Anne Marie apo Jessie J e re (Foto/Video)

Anne Marie apo Jessie J e re (Foto/Video)

Skena botërore e muzikës duket se do ketë edhe një Jessie J të re. Anne Marie është emri i këngëtarës së re e cila ngjason shumë me të njohurën Jessie J nga vokali dhe nga dukja e saj në video-klipin e ri, transmeton Indekson

Modelja boshnjake përfundon në burg, e vuri në "kurth" ishin e saj (Foto)

Modelja boshnjake përfundon në burg, e vuri në "kurth" ishin e saj (Foto)

Ish-modelja e “Playboy”, Slobodanka Tosiç, është dënuar me 2 vite e 6 muaj burg për shkak se u shpall fajtore për bashkëpunim në një tentativë vrasje ndaj një bosi të mafias. Ish-Mis Bosnja kishtë bashkëpunuar me t&e

Ja si duket Eni Koçi natyrale (Foto)

Ja si duket Eni Koçi natyrale (Foto)

Këngëtarja shqiptare Eni Koçi ka postuar një fotografi në të cilën shihet bukuria e saj natyrale. Eni, përmes asaj fotografie ka dëshmuar se ka sy ngjyrë shum të bukur dhe bukuria e saj nuk dallon shumë nga ajo kur është e grimu

KMDLNJ: Familja Jashari nuk duhet të bie pre e grindjeve të komandantëve

KMDLNJ: Familja Jashari nuk duhet të bie pre e grindjeve të komandantëve

KMDLNJ kërkon nga Familja Jashari si autoritet i pakontestueshëm kombëtar dhe moral, të mos ndërhyjë në grindjet dhe denoncimet e ulëta brenda llojit të komandatëve të luftës. Kohëve të fundit ka filluar një “luftë

Të enjten seanca e Kuvendit, opozita konfirmon pjesëmarrjen

Të enjten seanca e Kuvendit, opozita konfirmon pjesëmarrjen

(I plotësuar) - Të enjten është caktuar seanca e Kuvendit të Kosovës, nga Kryesia e Kuvendit, ku morri pjesë edhe Aida Dërguti nga Vetëvendosje. Dërguti ka thënë se do të marrin pjesë në seancën ardhshme edhe pse sipas

Riparohen xhamat e Qeverisë (Foto)

Riparohen xhamat e Qeverisë (Foto)

Qeveria e Kosovës ka filluar riparimin e xhamave të cilat ishin thyer në protestën e 9 janarit, raporton Indeksonline. Riparimi i këtyre xhamave po bëhet për herë të tret. AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"}; Kujtojm se edhe më par&eu

Syla: Adem Salihu ishte vetëm për një natë ushtar i UÇK-së

Syla: Adem Salihu ishte vetëm për një natë ushtar i UÇK-së

​I dënuari në rastin “Bllaca”, Shaban Syla ka drejtuar një varg pyetjesh ndaj ish-drejtorit të autobusëve në Ferizaj, tash deputet i Kuvendit të Kosovës, Adem Salihu, duke thënë se Salihu është “rrenci”, i mje

Ia vjedhin mallin në vlerë të 10 mijë eurove

Ia vjedhin mallin në vlerë të 10 mijë eurove

Në fshatin Zhur të Prizrenit një person ka raportuar në polici se në garazhin e tij i janë vjedhur vegla pune dhe gjësende të tjera në vlerë të 10 mijë euro. Policia njofton se lidhur me rastin janë intervistuar katër të dysh

AAK: Qeveria ka dështuar në luftimin kundër drogave

AAK: Qeveria ka dështuar në luftimin kundër drogave

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, përmes një komunikate për media, ka shprehur shqetësimin në luftën kundër drogave në Kosovë. Sipas tyre, Qeveria e Kosovës është duke dështuar në parandalim edhe për shkak

Specializantëve do t’iu paguhet kujdestaria (Dokument)

Specializantëve do t’iu paguhet kujdestaria (Dokument)

Pas publikimit të lajmit se specializantët e QKUK-së do të bojkotojnë punën nga sot (e premte) nëse nuk u paguhet kujdestaria, ka reaguar Shërbimi Spitalor dhe Klinik i Kosovës (SHSKUK), raporton Indeksonline. Sipas vendimit të siguruar nga Indeksonl

Opozita në orën 14 e “dorëzon” Thaçin në Kushtetuese

Opozita në orën 14 e “dorëzon” Thaçin në Kushtetuese

Përmes një komunikate për media tri partitë opozitare Vetëvendosje, Aleanca për Ardhëmrinë e Kosovës dhe Nisma, kanë bërë të ditur se sot do ta dërgojnë kërkesën për shqyrtimin e kushteturshmërisë s&e

Veseli: Opozita me bllokimin e Kuvendin, po bllokon edhe liberalizimin e vizave

Veseli: Opozita me bllokimin e Kuvendin, po bllokon edhe liberalizimin e vizave

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, pas mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit, ka thënë se opozita ka paralajmëruar bllokimin e seancës edhe kur është kërkuar që të kenë mirëkuptim për shkak që bëhet

Selimi për Financial Times: Kosova ka përparuar

Selimi për Financial Times: Kosova ka përparuar

Gazeta e njohur britaneze Financial Times ka botuar një editorial nga ministri i Punëve të Jashtme, në detyrë, Petrit Selimi, si reagim ndaj pohimeve që në Kosovë sundon kaosi politik Më poshtë e përcjellim në tërësi tekstin e Sel

Veseli për polemikën mes Lladrovcit e Selimit: Se kemi ba namin

Veseli për polemikën mes Lladrovcit e Selimit: Se kemi ba namin

 Kryeparlamentari Kadri Veseli fton bashkëluftëtarët 'të mos manipulojnë' në emër të luftës së UÇK-së. Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka ndërhyrë në debatin e ndezur ditëve të fundit

Veseli: Investimi në rini, investim në rrugën evropiane

Veseli: Investimi në rini, investim në rrugën evropiane

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, mori pjesë në ceremoninë e lansimit të Paktit Evropian për Rininë në Kosovë, një angazhim ky i përbashkët i biznesit dhe liderëve të Bashkimit Evropian, i cili bashkon përfaq

​Arrestohet nxënësi që kishte hedhur sprej në shkollë

​Arrestohet nxënësi që kishte hedhur sprej në shkollë

Pas hetimeve intensive përmes rrugëve operative në terren, hetuesit Stacionit Policor të Ferizajt kanë arritur ta zbulojnë të dyshuarin, i cili këtë të martë kishte hedhur sprej (OC) në një nga klasat e shkollës së mesme ekon

Kalendari

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama