Të tjera rreth shkrimit VIDEO

Francë - Frank Ribery është demtuar dhe sipas trajnerit të Fracës ai është përjashtuar nga Kupa Botërore.

Gjithashtu trajneri Didier është shprehur se edhe mesfushori Clement ishte i përjashtuar nga marrja pjes në botëror për shkak të dëmtimeve të njëpasnjëshmë të 23 vjeçarit,
dhe gjithashtu edhe portjeri rezervë Steve Mandanda është tërhequr.


Redaksia Online
(f.i/Shqiptarja.com)