Minutat e fundit të ndeshjes për kombëtaren shqiptare, janë kthyer në mallkim, dhe kjo për arsyen se në vitet e fundit, skuadra e drejtuar nga De Biasi, ka pësuar disa herë.
Një gjë e tillë, është parë edhe në dy ndeshjet e fundit të kuqezinjve, ndaj Portugalisë dhe Serbisë, ku golat e humbjes erdhën pas minutës së 90'.

AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"};


Në fotografinë e mëposhtme, mund t’i shikoni disa nga ndeshjet që kombëtarja ka pranuar gola në minutat e fundit./Indeksonline/


SSSA
ASS