Bella Thorne, modelja dhe këngëtarja njëkosisht aktorja e njohur e filmit ''The Duff'', është një nga vajzat e cila shpenzon shumë kohë duke formuar linjat e saj trupore në fitnes.
Bella është parë duke pozuar në një plazh, në Malibu me kostime mjaft të bukura në material që ngjasojnë në xhinse, transmeton Indeksonline

AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};


Nuk dyshohet se 18 vjeçarja duket për mrekulli në kostime dhe me një bluz të shkurtër të bardhë e cila e bënë atë të duket pak e mbuluar por njëkosisht shumë tërheqëse./Indeksonline/

 


SSSA
ASS
SSSA
ASS
SSSA
ASS
SSSA
ASS
SSSA
ASS
SSSA
ASS
SSSA
ASS