Mendohej të ishte një nga mbrëmjet më të bukura të jetës së saj por fustani duket se ja ka prishur atë.


Bëhet fjalë për aktoren Moon So-ri e cila po parakalonte në tapetin e kuq në Festivalin e Filmit në Venecia kur papritur ajo u bë fokus i të gjithëve.


Nga pamjet që kanë kapur fotografët ajo duket të jetë rrëzuar keq, por si duket nuk është lënduar pasi më vonë është pare duke qeshur.


aktorja-2_1472858775-6930161 aktorja-3_1472858780-797706 aktorja-5_1472858790-9775740 aktorja-4_1472858784-1871542 aktorja-6_1472858795-2590256 aktorja-1_1472858770-5383369


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter