All I want for Christmas is you e Mariah Carey është një këngë e cila nuk është aspak e gabuar të dëgjohet në çdo sezon të vitit, jo vetëm për Krishtlindje. Ajo është një klasik bashkëkohor. Mariah Carey me anë të një postimi në rrjetin e saj Twitter, lajmëroi se kënga e saj e njohur festive All I want for Christmas is you, do të bëhet film.


Filmi do të vijë nga Universal Studios Home Entertainment dhe pritet të përfundojnë në kohë këtë fundvit.
Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter