Te tjera rreth shkrimit VIDEO

Pertej ndermjetesit apo diplomatit ne karriere ambasadori i Komisionit Europian ne Tirane Ettore Sequi ka treguar se eshte edhe nje burre fizikisht i fuqishemhellip Te pakten sa i takon stilit me femrat. Ai ka qene te shtunen i ftuar ne emisionin shume te ndjekur 1001 Pse ne Top Chanel ku i eshte pergjigjtur pyetjeve ngacmuese te vogelusheve te panelit.

Njeri prej tyre ka kerkuar nga ambasadori Sequi dicka qe se bejne te tjeret. Dhe ambasadori me shume lehtesi ka rrotulluar drejtuesen e emisionit Arbana Osmani. Ne momentin qe ajo vuri serish kembet ne toke duket se e pati te veshtire te rifitonte menjehere ekuilibrin. Me pas publiku ne salle ka kerkuar perseri qe ambasadori te ribente veprimin por kete here Arbana u gjend me e pergatitur.

aq/ah/shqiptarja.com