Skena botërore e muzikës duket se do ketë edhe një Jessie J të re.
Anne Marie është emri i këngëtarës së re e cila ngjason shumë me të njohurën Jessie J nga vokali dhe nga dukja e saj në video-klipin e ri, transmeton Indeksonline

AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};


Anne-Marie duket sikur nje super-modele por ajo ka shumë stil dhe shumë potencial për t’u bërë një këngëtare e famshme dhe e dashur. Përpos ngjashmërisë që ka me Jessie J ajo ka dhe një potenc më të lart se Alessia Cara britaneze.
Nga shumë media botërore Anne theksohet të jetë Jessie J e dytë./Indeksonline/

 
 
https://
SSSA
ASS
SSSA
ASS
SSSA
ASS