Bukuroshja shqiptare Armina Mevlani ka ndarë me miqtë e saj në rrjetin social Facebook lajmin e fundit.  Këtë radhë nuk bëhet fjalë për jetën private,  por për karrierën e saj.


Fashion blogger-ja, përveç biznesit, blogut, udhëtimeve për te qenë pjesë e sfilatave me emrat më të njohur të modës, tani ka gati edhe kanalin e saj në YouTube, të cilin do ta vërë në funksion të biznesit dhe të gjitha aktiviteteve të modës.


armina


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter