Tirane 27 tetor 2014 NOAal- Efektivet e policise se kryeqytetit vune ne pranga nje 33 vjecar te akuzuar per dhune ne familjebr
br
Burime zyrtare nga policia i thane Noaal se u be arrestimi ne flagrance i Gerald Kamberaj banues ne rrugen Siri Kodra Tiranebr
br
Gjate pasdites se djeshme ne banesen e tij 33 vjecari u ndalua pasi ka ushtruar dhune fizike dhe psiqike ne menyre sistematike duke u shkaktuar demtime per shendetin dy prinderve dhe vecanerisht ndaj babait te tij AKamberaj te cilit  ju plotesua praktika per leshimin e urdherit te menjehershem te mbrojtjesbr
br
Kane qene fqinjet ata qe kane lajmeruar policine pasi degjuan konfliktin dhe britmat ne familjes Kamberaj Mesohet se 33 vjecari grindej me prinderit per motive pronesie here pas here por edhe sepse pinte Nderkohe ne ngarkim te tij materialet i kaluan Prokurorise per vepren penale Dhune ne familjekkaynoaalbr
br
Komentoni mbi kete lajm me poshte Nese keni dicka per te raportuar mbi kete teme na shkruani tek prnoaal


lang enUS

p idlastbrbr