0
brbr

SSSAbrASS
brbrArsenali ka mundur Wolfsburgun 1-0 dhe ka siguruar kupen Emiratesbrbr
brbrGolin e vetem te ndeshjes e ka shenuar Walcott Kupa Emirates zhvillohet nga vete topcinjte ne Emirates Stadium prej vitit 2007brbr
brbrKy eshte trofeu i dyte i Arsenalit ne kete faze para-sezonale Te dielen londinezet do te luanje ndaj elsit ne Wembley per Superkupen e Anglisebrbr
brbrTv Klanbrbr