Ndeshja e rivalëve lokal mes Fulham dhe Arsenal solli një moment qesharak kur Arsene Wenger ishte vonuar për tu rikthyer në pjesën e dytë të ndeshjes duke vrapuar në fushë.


Wenger dukej sikur kishte humbur rrugën duke mos e ditur ka të i'a mbajë. Mediat angleze e krahasojnë vrapin e tij me atë të komikut të njohur anglez, Mrs Bean.


/>