Berat 2 shkurt 2016 NOAal- Vidhet kasaforta e supermarketit Big Market ne Berat Gjate oreve te nates se lene pas ne Berat ne lagjen Deshmoret e Kombit eshte vjedhur me thyerje supermarketi Big Market me administrator shtetasin AA 36 vjec banues ne Beratbr
br
Mesohet se persona te paidentifikuar kane vjedhur kasaforten me 300 mije leke te rejabr
br
Nga ana e uniformave blu po punohet per identifikimin dhe kapjen e autoritbr
br
Lidhur me kete ngjarje kane nisur hetimet per zbardhjen e rrethanave lidhur me vepren penale te vjedhjesaynoaalbr
br
Komentoni mbi kete lajm me poshte Nese keni dicka per te raportuar mbi kete teme na shkruani tek prnoaal

lang enUS

p idlastbrbr

windowtaboola windowtaboola
taboolapush
mode thumbnails-a-escalator
slider true
placement Mobile Escalator Thumbnails
targettype mix