0
brbr

brbrKengetarja Bleona Qerreti vazhdon te kerkoje me ngulm famen e saj jashte kufinjeve te Shqiperise dhe me konkretisht ne Amerikebrbr
brbrPer te cdo dite sjell nje projekt te ri ndaj vigjilenca e saj ne lidhje me punen eshte shume e madhebrbr
brbrBleona vazhdimisht zgjedh te pershendese miqte e saj ne rrjetin social Facebook me foto te ndryshme por sot ka zgjedhur dicka tjeterbrbr
brbrQerreti eshte kthyer pas ne kohe duke kujtuar dhe permendur nje veshje te stiluar nga Rezarta Skifteribrbr
brbrSic duket dhe ne foto deshira e saj per te qene ne qender te vemendjes nuk ka munguar asnjeherebrbr
brbrAjo qe vihet re ne komentet e fansave te saj eshte se ata vazhdimisht i kerkojne te flase ne gjuhen shqipe per ti bere me dije qe ne asnje moment te mos harroje origjinenbrbr
brbrV KercikubrbrBleona Qerreti fansa kujtime showbiz TV Klan vemendje