Pas ndarjes me Irina Shayk, Cristiano Ronaldo publikisht ende nuk ka lidhje të re dashurie. Por një boshnjake mund ti marrë zemrën njërit nga futbollistëve më të mirë në futboll viteve të fundit.
Ivana Macanovic është femra që po i pëlqen shumë Ronaldos dhe se flitet se ka kontakte mes tyre.

AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};


Mediat boshnjake shkruajnë se Ivana është në bisedime me Ronaldon dhe se i pëlqen shumë yllit të Realit.
Se ka diçka mes tyre, tregon edhe fakti se Ronaldo i ka bërë "Follow" në Instagram biondjes boshnjake.
Mes tyre thuhet se ka patur takim të fshehtë në Londër, por zyrtarizimi i lidhjes mund të bëhet më vonë./Indeksonline/ 


SSSA
ASS
SSSA
ASS
SSSA
ASS
SSSA
ASS
SSSA
ASS