var fbShare url httpvizionplusalburg-vrasesit-te-parukieres-alfred-nikollisize smallbrbr8221Jam i tronditur8221 Kjo ishte fjala e vetme e thene para trupit gjykues nga Alfred Nikolli i akuzuar per vrasjen e parukieres Etleva Ndoka ne Lezhe paraditen e se premtes Nikolli i cili rezulton me dy emra Alfred dhe Bardhok mberriti ne Gjykate nen masa te rrepta siguriebr
Ai u paraqit i vetem para trupit gjykues qe kryesohej nga gjyqtari Jak Ndoka ku u njoh me masen e sigurise 8220arrest me burg8221 Ne sallen e gjyqit nuk kishte asnje familjar te te akuzuarit dhe as te viktimes Burimet bene me dije se edhe avokati Aleksander Perlesi ka pranuar vendimin e kerkuar nga Prokuroria duke vleresuar te drejte arrestimin si dhe masen e sigurise me burg 28-vjecarja pronare e sallonit te bukurise me emrin Eva nderroi jete ne spital pas plageve me arme zjarri qe mori ne gjoks Ngjarja dyshohet te kete ndodhur per motive te dobeta ndersa Autori u arrestua 5 ore pas krimit ne nje zone rurale te Mirditesbrbr


googletagpubadsdefinePassback10066666adxpvizionplus728x90 728 90display

br