Pak ditë pasi Kombëtarja e Shqipërisë u sulmua fizikisht në Beograd nga nikoqirët serbë, një rrahje edhe më e rëndë në fushë është parë në Argjentinë.
Ndeshja ndërmjet Deportivo Roca dhe Cipolleti ka përfunduar keq pasi që shumë lojtarë u përfshinë në një rrahje masive ku pati shumë të lënduar.

AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"};


Në videon në vazhdim mund të shikoni se si rrjedhi ngjarja, dhe se cili lojtar u tregua më trim e burrë siç u treguan Lorik Cana e Taulant Xhaka në Beograd./Indeksonline/