Dafina Zeqiri ka publikuar trailerin e videoklipit Got ur back në bashkëpunim me Ledri Vula & Dj Sardi, në të cilin dy këngëtarët e dashur për publikun duken duke u përqafuar dhe në skena intime në një makinë.
Dafina dhe Ledri që para dy vitesh kishin një histori dashurie sëbashku, kanë deklaruar se tashmë janë miq të mirë dhe rikthehen që ti japin publikut një këngë të bukur./mv/oranewsonline/