Të shohësh Xhensilen, dhe të mos ndjehesh edhe ti mirë është e pamundur. Bukuria e saj duket sikur po reflekton edhe më mirë kur buzëqeshja e saj vërehet thuajse në të gjitha fotografitë.
Në një fotografi të postuar në ‘’Instgram’’, Xhensila reflekton shumë e lumtur dhe në të njëjtën kohë shumë e bukur, transmeton Indeksonline

AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};


Xhensila kohët e fundit është parë edhe duke ushtruar në fitnes gjë kjo që bukurin e saj vetëm se do e forcoj edhe më shumë.
I dashuri i saj është më shumë se fatlum për një bukuri kaq engjëllore si të Xhensilës, por edhe fansat e saj të cilët shërbehen me fotografi të saj në rrjetet sociale/Indeksonline/