Tirane 26 nentor 2016 NOAal - Nje grua ka gjetur vdekjen pasi ka rreshqitur aksidentalisht nga ura duke perfunduar ne lume Ngjarja ka ndodhur diten e djeshme ne uren e varur qe lidh Valiasin me Laknasinbr
br
Burime nga policia bejne me dije se viktima eshte identifikuar si shtetasja Xhuma Neziri 66 vjece banuese ne Tiranebr
br
Nga hetimet policore dyshohet se gjithcka ka ndodhur ne menyre aksidentale por si pasoje e renies e moshuara ka gjetur vdekjenbr
br
Trupi i viktimes eshte gjetur dhe nxjerre nga sherbimet policore ne afersi te vendit te njohur si Plepat e Brukesblnoaal


Para
SHIKONI T GJITHA FOTOT 11
Pas

Para
SHIKONI T GJITHA FOTOT
Pas
lang enUS

p idlastbrbr

windowtaboola windowtaboola
taboolapush
mode thumbnails-a-escalator
slider true
placement Mobile Escalator Thumbnails
targettype mix