Dortmundi po vazhdon të shkëlqej në Bundesligë, duke e arritur fitoren e radhës në Signal Iduna Park.
“Milionerët” kanë arritur të mposhtin 4:1 Eintracht Frankfurtin.

AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"};


Mikhitaryan, Aubameyang, Hummels dhe Ramos, shënuan për Dortmundin, ndërsa golin vetëm për E Frankfurtin e shënoi Meier./Indeksonline/