0
brbrbrbrEmina Cunmulaj modelja me e njohur shqiptare ne pasarelat e modes boterore kur ben shopping e quan si diten me te merzitshmebrbr
brbrSupermodelja kete fakt e ka bere te ditur per fansat e saj ne rrjetin social Facebook ku kishte postuar nje foto me te gjitha blerjet fustane kepuce bikini por vetem se ka nje problem e ka quajtur nje dite shume te merzitshmebrbr
brbrMesa duket merzia ka te beje me lodhjen dhe jo me faktin se do kete harxhuar shume para pasi parate nuk mund te jene problem per nje modele qe sfilon per shtepite me te famshme te modes si Cavalli Armani Louis Vuitton Gucci e shume te tjerebrbr
brbrMitka Sejdinibrbr

Emina Cunmulaj modele Shopping shqiptare