Kënga e Erës “Bon Bon” po i kalon limitet e pritshmërive.
Një ngatërresë mrekullibërëse ka ndikuar që Era të bëjë bujë në botë.

AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};


Duke qenë e pëlqyer në Kosovë dhe në trojet tjera shqiptare, tashmë Era po pëlqehet edhe në vendete ndryshme të botës, shkruan Indeksonline.
Edhe Mario Dedivanovic ka postuar një fragment nga kënga e saj e fundit. Mario është makeup artisti i preferuar i motrave të famshme Kardashian.
“Ayyyyyeee shqipe” ka shkruar ai në videon që ka postuar në Instagram. Mbase ai e mban këtë këngë në sfond ndërkohë që grimon Kim Kardashian, e ndoshta Kim ja tregon këtë këngë bashkëshortit të saj Kanya West, i cili është këngëtar dhe kështu mund t`i hapet një derë e re Erës. /Indeksonline/
https://www.instagram.com/p/BBf_bzRm9r7/?taken-by=makeupbymario