Manchester United dje perfundoi sezonin me fitore por eshte verejtur pika me e dobet e skuadres reparti i mbrojtjesbr
br
Djajte e Kuq synim kane qe ne kete afat kalimtar veror te transferojne disa mbrojtes ku ne mesin e tyre eshte edhe Ezequiel Garay i Zenititbr
br
Garay ishte transferuar nga Benfica per 20 milione euro tek skuadra ruse por deshiron te nderroj skuader pasi nuk eshte i lumtur te Zeniti shkruan orainfobr
br
Prandaj vete lojtari kishte deklaruar se do te ishte enderr te luaj per Manchester United dhe qe skuadra angleze nuk do e kishte problem qe te ofronte shumen e 20 milione eurove per te

lang enUS

p idlastbrbr

windowtaboola windowtaboola
taboolapush
mode thumbnails-a-escalator
slider true
placement Mobile Escalator Thumbnails
targettype mix