polici ne pranga


Policia e Tiranës ka bërë publike foton e grabitësit të taksistit që u zbulua pas publikimit të videos.


Eduard Budini, ish-komando dhe së fundmi efektiv i FNSH Fier, u arrestua 2 ditë më parë.


Sot pritet që ai të dalë për masë sigurie në Gjykatë.