Është një incident i parashikueshëm.


Modelja dhe aktorja britanike Rosie Huntington- Whiteley, 26 vjeç, ekspozoi gjoksin gjatë ceremonisë së British Fashion Awards.


Një fanse femër u kujdes për të mbuluar modelen, e cila u bë e famshme nga Victorias Secret./ep


1


2


3


4


5


6


7