Pak kohë më parë u tha se Lopez po shijonte një romancë të re, sërish me një balerin. Ndonëse ajo heshti në këtë drejtim, tashmë çdo gjë konfirmohet zyrtarisht, se këngëtarja është fejuar me një balerin tjetër. Diva është munduar që të mos jetë në fokusin e paparacëve, e ndërsa tashmë vjen lajmi se ata janë fejuar.
Jennifer Lopez dhe balerini Maksim Chmerkovskiy, janë fejuar zyrtarisht. Lajmi u bë me dije nga revista amerikane “Star magazine”.

AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};


“Ata nuk mjaftohen asnjëherë me njeri-tjetrin, kanë një “kimi elektrike” të veçantë dhe shkojnë shumë me njëri-tjetrin”, ka deklaruar një burim pranë çiftit për revistën.