Sfida midis Interit dhe Mialnit është transferuar nga fusha e lojës në atë të merkaots, Adriano Galliani është treguar tepër i guximshëm. “Ekipi që është forcuar më shumë gjatë këtij sezoni të merkatos është padyshim Interi, por mund të them se diçka e tillë nuk më tremb aspak”, – tha drejtori i përgjithshëm i Milanit. Me sa duket Galliani është tepër i bindur për kualitetin e skuadrës së kuq e zinjve dhe nuk u trembet aspak kundërshtarëve. Puna e tij dhe e drejtuesve të Mialnit me sa dukët është bindëse për të që Milani të arrijë në fitoren e kampionatit për këtë sezon.


r.b/NOA

Tags: Galliani, Inter, Milan