Gruaja sot e kercenuarE diel 21 Prill 2013 1421

OLTA XHAXHKAPS i cileson te deshtuara politikat qeverisese lidhur me barazine gjinore Ne vijim te renditjes se 100 arsyeve per largimin e kesaj qeverie sipas socialisteve deputetja Xhacka theksoi se gruaja shqiptare edhe sot ndihet e kercenuarSipas Partise Demokratike Rama merret vetem me sharje dhe ofendime Kjo parti akuzon Ramen se ka pjese te programit sharjet dhe fyerjet per mesuesit nefesit infermieret policet e fermeret por nuk merret me transparencen brenda partise apo transparencen e pasurise se familjes se tijp