p styletext-align justifyDeklaratat e tranjereve para takimit te vlefshem per 18 e Liges se Kampionevebrbr
p styletext-align justifyPep Guardiola Manchester City E gjithe Evropa do te na shohe do te na analizoje dhe do te na kryqezoje nese s8217fitojme Do thone se sa te mire jemi kur te fitojme dhe kjo eksperience eshte e bukur per mua Monaco me ka lene mbresa Fizikisht jane te fuqishem Mbrojtesit e krahut luajne si sulmues krahu dhe sulmuesit jane luftarake S8217kane nevoje per shume raste per te shenuar Per mua jane nje skuader e kompletuar Me te suksesshmit ne Evrope per sa i perket golavarazhitbrbr
p styletext-align justifyKevin De Bruyne Manchester City T8217ju them te drejten nuk di shume rreth Monacos Trajneri yne eshte goxha i pergatitur dhe ashtu sikurse kemi bere dhe here te tjera do jete ai qe do na e percjelle gjithe njohurine e nevojshme per kundershtarin Aktualisht klubi ska histori te pasur me sukses ndaj dhe nuk flasin teper per City-in por nese bejme mire jam i sigurt se te gjithe anglezet do ndihen krenare per nebrbr
p styletext-align justifyLeonardo Jardim Monaco Kemi ndryshuar shume lojtare tre sezonet e fundit dhe tanime jemi serish mes 16 skuadrave me te mira Kjo eshte fantastike sepse tregon se packa te gjithave jemi ende ne gjende te luajme ne nivele te larta Kjo do jete ndeshja e 11 e jona duke perfshire dhe ndeshjet kualifikuese Do mundohemi te luajme sikurse kemi bere zakonisht Te dyja skuadrat kane nje staf qe ne menyre te ngjashme punon fort por ne aspekte te tjera si per shembull buxheti per merkaton mendoj se s8217mund te krahasohemi kurresesibrbr
p styletext-align justifyFabinho Monaco Duke pare ate se c8217beri PSG javen e kaluar them se skuadrat e medha tanime do te tregohen me te kujdesshme Sigurisht perballja eshte krejt e ndryshme dhe ne luajme stil tjeter loje por do kemi te njejten qasje per te fituar do mundohemi t8217ja arrijme me lojen tonebrbr


googletagpubadsdefinePassback10066666adxpvizionplus728x90 728 90display

br