Mauro Icardi i premton besnikeri Interit Sulmuesi argjentinas edhe pse kerkohet nga shume klube te njohura europiane ne nje interviste per mediat italiane e beri mese te qarte se deshiron te qendroje gjate te klubi zikalterbr
br
Pas pak ditesh ai do te mbushe 23-vjec por edhe pse eshte ende shume i ri Icardi prej disa muajsh mban ne krah shiritin e kapitenit te Interi nje sinjal mese i qarte ky se klubi beson shume te aftesite e bomberit amerikano-jugorbr
br
Ish lojtari i Barcelones dhe Sampdorias pelqehet nga Manchester United pasi ben pjese ne planet e trajnerit te ri te Djajve te Kuq qe me shume mundesi do te jete portugezi Jose Mourinho Gjithsesi objektivi paresor i 22-vjecarit per te ardhmen eshte te fitoje me Interinbr
br
Dua te qendroj te Interi Jam i lumtur ketu dhe deshiroj te fitoje dicka me kete klub Manchester United Ata nuk do te jene as skuadra e pare dhe as e fundit qe une do te refuzoj Ndihem shkelqyer ne Milano dhe vemendja ime eshte e gjitha te Interi Duam te kualifikohemi ne Champions League dhe jam i bindur se do ta arrime kete objektiv shprehet Icardi

lang enUS

p idlastbrbr

windowtaboola windowtaboola
taboolapush
mode thumbnails-a-escalator
slider true
placement Mobile Escalator Thumbnails
targettype mix