Modelja 29-vjeçare britanike, Imogen Thomas, duket se po e shijon në maksimum jetën. Ajo ka vendosur që ta kalojë fundjavën nëMauritius, në Oqeanin Indian. Dhe, këtë eksperiencë e ka ndarë me fansat e vet, për të cilët ka postuar një foto me bikini. Një ditë më parë, ajo e shfaq e mrekullueshme në një club në Londër.Beautiful in bronze: Imogen Thomas showed off her curves in a low-cut metallic dress as she headed on a girly night in London last night


Brightening it up: Imogen teamed the dress with a bright orange clutch and matching nail varnishBrightening it up: Imogen teamed the dress with a bright orange clutch and matching nail varnish


imogen