shte zyrtare Mauro Icardi do te mbaje te veshur fanellen e Interit te pakten deri ne vitin 2021 Lajmin e ben te ditur ne adresen zyrtare ne internet klubi milanez qe sqaron se palet kane arritur marreveshjen dhe tashme kontrata e re eshte hipotekuar ne federatebr
br
Mauro Icardi do te vazhdoje te perfaqesoje ngjyrat tona deri ne vitin 2021 I lindur ne Rosario ne vitin 1993 Icardi erdhi te Interi ne sezonin 2013-2014 nga Sampdoria Qe prej asaj periudhe ai ka luajtur 114 ndeshje me 58 gola te shenuar duke arritur nje nga mesataret me te mira ne historine zikalterbr
br
Historia vazhdon shkruhet ne komunikate Nje levizje qe u jep fund zerave per nje largim te mundshem te kapitenit nga Milanobr
brlang enUS

p idlastbrbr

windowtaboola windowtaboola
taboolapush
mode thumbnails-a-escalator
slider true
placement Mobile Escalator Thumbnails
targettype mix