var fbShare url httpvizionplusalinvestimet-e-bashkise-per-femijetsize smallbrbrZona e Kasharit do te kete parkun me te madh te femijeve pas atij te Kodrave te Liqenit Artificial Bashkia e Tiranes dhe Agjencia e Parqeve kane nisur punen per ndertimin e ambientit ne kete njesi administrative Kryetari i bashkise theksoi se ky investim do te ndryshoje edhe filozofine e qesja zone te zhurmshme dhe vetem me pallate Kryetari i bashkise u kerkoi banoreve te kujdesen per keto hapesira te cilat do te jene ne sherbim te gjithe komunitetit Kryebashkiaku ftoi qytetaret e Tiranes qe ne 13 nentor ti bashkohen aksionit te radhes per pastrimin e Tiranesbrbr


googletagpubadsdefinePassback10066666adxpvizionplus728x90 728 90display

br