Këngëtarja shqiptare Eni Koçi ka postuar një fotografi në të cilën shihet bukuria e saj natyrale.
Eni, përmes asaj fotografie ka dëshmuar se ka sy ngjyrë shum të bukur dhe bukuria e saj nuk dallon shumë nga ajo kur është e grimuar, transmeton Indeksonline

AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};


Biondina Eni, ka dëshmuar se nuk friksohet të postoj fotografi ku ajo është e gjitha natyrale dhe kjo gjë është për t’u admiruar në ditët e sotme tek këngëtaret./Indeksonline/

 


SSSA
ASS