Barazimi i arritur ne takimin Livorno-Rexhina mban firmen e sulmuesit shqiptar te Livornos, Erion Bogdani, i cili ndeshkoi skuadren e tij ne pjesen e dyte te takimit. Vleresimet i ka dhene vete trajneri i skuadres se Livornos, Kamoleze, qe sheh te Bogdani nje force me shume per arritjen e objektivit, qendrimin ne Serine A. "Shpresoj qe goli i shenuar nga Bogdani te jete vertet i rendesishem per te dhe uroj qe te zhbllokohet, sepse kemi nevoje per te".SSSASS