Kanye West fiton çmimin “Shoe Of The Year” për linjën e tij Adidas Yeezy Boots të mërkurën në New York, dhe gruaja e tij Kim Kardashian ja uron çmimin në Twitter.
“Unë e shoh sa shumë ke punuar dhe sa kuptimplotë është kjo gjë e ki merituar” shkroi Kim, në Twitter duke e postuar një foto të burrit të saj në këtë ngjarje transmeton Indeksonline.

AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};


Kanye mori çmimin nga Footwear News që shpërndahet çdo vitë për ata që janë në industrinë e këpucëve./Indeksonline/.


SSSA
ASS
SSSA
ASS