Korab Jetishi, pas një vere me shumë angazhime i ka dhënë pushime vetes dhe familjes së tij.
Jetishi së bashku me bashkëshorten e tij ndodhen në Turqi, ku po kalojnë kohë të mira së bashku, shkruan Indeksonline.

AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};


Ndryshe, Korabi dhe Genta, janë prindër të një vajze të cilën e quajnë Noa./Indeksonline/