Talenti me prejardhje nga Kosova, Arian Kabashi, ka arritur t’i shënoj gol skuadrës së të rinjve të Real Madridit.
Kabashi që paraqitet të të rinjtë e Elfsborg, ka shënuar golin e vetëm për skuadrën e tij në humbjen 1:3 ndaj të rinjve Real Madridit, në kuadër të ligës për të rinj të UEFA-s.

AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"};


Kabashi është vetëm 18 vjeçar, dhe ka nënshtetësi të Suedisë./Indeksonline/


SSSA
ASS