Modelja seksi nga Shqipëria, Kristina Prengaj, di të bëjë vetëm foto të nxehta dhe tejet provokative.
Herë të pasmet e herë gjoksin, janë fokus kryesor i fotove që ajo shkrep, shkruan Indeksonline.

AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};


Në orët e vona ajo ka shpërndarë një foto teksa ka qenë ulur në një skaj të shtratit. Se cfarë ka dashur të transmetojë me këtë foto, ose cfarë ka qenë duke pritur në ato momente ... nuk na e ka thënë. /Indeksonline/


SSSA
ASS