Luis Suarez vertet eshte penalizuar me 4 muaj pushim te detyruar ne futboll por beni kujdesUruguaianin mund ta keni shume prane ne lokal teksa jeni duke shijuar nje birre te ftohte ne keto muaj te nxehte verebr
br
Nje kompani kineze me mjaft inteligjence dhe nuhatje te mire ne treg eshte hedhur ne aksion te menjehershem per te perfituar nga kafshimi me i famshem i vititbr
br
Kjo qe shikoni fillimisht u shfaq thjesht si foto gazmore ne vrullin e imazheve qe shoqeruan dhembet e ngulur te Luis Suarez ne shpatullat Giorgio Chiellinit por tashme eshte bere realitetbr
br
Ne eBay faqen me te njohur per shitblerjet online hapesja e birrave alla Luis Suarez gjendet per rreth 6 Paundbr
br
Cmimi ndoshta nuk eshte shume i lire por kuptohet qe kompania do te perpiqet te perfitoje sa me teper sepse dhembet e Luis Suarez jane hiti i ketij Boteroribr
br
Me te njejten fanelle qe kishte ndaj Italise uruguaiani parashikohet te kete shume sukses ne hapjen e birrave Me ne fund dhembet e bomberit po sherbejne per dicka te mire

lang enUS

p idlastbrbr