Ndeshjen miqësore mes Reprezentacionit të Kosovës dhe skuadrës së Werder Bremen, mund ta shikoni në Livestream.
Për dallim nga ndeshja e tre ditëve më parë, ku nuk pati asnjë mundësi që të shikohet ndeshja me Eintracht Frankfurtin, tani ndeshjen me Werdern, mund ta shikoni LIVE në kohë reale.

AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"};


Ky është linku ku mund të shikohet LIVE ndeshja miqësore Kosovs – Werder Bremen./Indeksonline/
https://