Transmetuar më 26.11.2016 - 10:14Mjaft i ri në moshë, në kulmin e karrierës, këngëtari Ergi Dini vetëm 22 vjeç, u nda nga jeta në një aksident tragjik me motor, mbrëmjen e 21 nëntorit në Tiranë, bashkë me shokun e tij Klejdi Halili 21 vjeç.Ekipi i Express Rozë, ishte i pranishëm në Shkodër kur Ergin e nisën për në banesën e fundit. Për më shumë shikoni materialin e realizuar ekskluzivisht nga Express Rozë.Aty ka pamje të pa transmetuara më parë nga aksidenti si dhe nga përcjellja deri në banesën e fundit. {"videoid": "1109445", "sid":"2"}


Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT (1/1)
Pas

Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT
Pas
lang: en_US

window._taboola = window._taboola || [];
_taboola.push({
mode: 'thumbnails-a-escalator',
slider: true,
placement: 'Mobile Escalator Thumbnails',
target_type: 'mix'
});