Lily Allen i jep lamtumiren (momentale) karrieres si kengetare per te vazhduar aktrimin.

Kengetarja amerikane qe u be e njohur fale stilit te vecante te te kenduarit, ka shkruar ne blogun e saj se e ka mbyllur kontraten me kompanine Emi. “Nuk kam projekte per nje album te ri”, thekson Allen, duke kerkuar te perqendrohet teresisht ne karrieren kinematografike.

Nderkohe, nje zedhenes i saj thote se behet fjale per nje braktisje te momentit. Ndoshta kjo eshte nje tjeter nga batutat e kengetares per te perqendruar vemendjen rreth saj, ashtu sic ben edhe rivalja Lady GaGa.

“Duhet ta dini se nuk e kam rinovuar kontraten me kompanine diskografike dhe nuk kam plane per nje album tjeter”, thekson brunia amerikane. Ajo shton se ditet kur bente para me muzike te regjistruar, tashme kane marre fund.