Historia mes mbretereshes se Pop-it dhe supermodelit Jesus ka perfunduar. Madonna ka nisur te dale ne publik me te dashurin e saj te ri Brahim Rachiki 33 vjec koreograf dhe balerin.

Toy boy i radhes per Madonna-n sjell shijen orientale dhe mesa duket kengetarja e ka shume perzemer kete histori.

Burime prane ciftit thone se ata jane te dashuruar dhe se Madonna nuk ndahet lehte prej djaloshit me lekure te zeshket.

Heren e fundit cifti eshte fotografuar ne dalje te klubit Aura ne Londer ku Madonna ishte prane Brahim i cili bente te pamunduren per tiu fshehur fotografeve.