Kishte deklaruar qe do te dhuronte spektaklin me te madh ne bote gjate spektaklit me te madh ne Toke dhe Madonna dhe nuk i zhgenjeu fansat e saj.
Kengetarja 53-vjecare zhvilloi nje performance te shkelqyer gjate pushimit te ndeshjes finale te NFL Super Bowl mes New York Giants dhe New England Patriots.
Gjate te gjithe performances se saj ajo pati vetem nje rreshkitje te vogel ne skene gjate nje levizjeje qe e kreu me sukses heren e dyte qe e provoi.
Ylli I Muzikes Pop Madonna beri per vete publikun me kenget e saj hit lsquoVogue lsquoLike a Prayer dhe lsquoMusic si dhe me kengen me te re me titull lsquoGive Me All Your Luvin.
Kengetare te tjere te ftuar per spektaklin e madh ne mes te finales se shumepritur nga te gjithe amerikanet ishin Nicki Minaj grupi LMFAO dhe Cee Lo Green. Performanca e Madones eshte komentuar shume nga fansat e saj ne Twitter.